KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759238
nr 1575 9238
Burt Olsson
(f. 1964), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 110x130 cm, yttermått inklusive ram: 124x144 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:17:13
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
Burt Olsson
Läs mer om Burt Olsson